1. FTTH projekti kasutatav

2. Väli installable

3. Sisesta kahju mitte rohkem kui 0,5 dB

4. Metal V-kujuline süvend töötavad hästi kõrge ja madal temperatuur

5. Paigaldamine vähem kui 1 minutiga

6. Usaldusväärne ja hea optilise toimivuse

7. Kaabel Tõmbe test vastab Telcordia GR-326-regioonide KOMITEE

Optilised Omadused

PUNKT

Tehnilised Parameetrid

Kohaldatav

Tilk-kaabel / Sise-kaabel

0,9 mm Pingeline Puhvri Kiudaineid, 2.0 mm, 3.0 mm Tilk Kaabel

Optilise kiu läbimõõt

SM(9/125), MM(50/125, 62.5/125)

125µm ( 657A & 657B )

Pingeline puhvri läbimõõt

250µm

Mode Fiber

Ühemoodilisi

Tööaeg

Umbes 100s(nr kiudaineid lõigatud)

Sisesta kaotuse

Kuni 0.3 dB(1310nm & 1550nm)

Return loss

> 50db(PC), > 55db(UPC), > 65db(APC)

Poltide tugevus alasti fiber

>5 N

Poltide tugevus alasti kiudaineid omanik

>10 N

Tõmbetugevus

>50 N

Kasutades temperatuur

-40~+75°C

On-line tõmbetugevus (20 N)

IL ≤ 0,5 dB RL kuni 5dB

Mehhaaniline vastupidavus (500 korda)

IL ≤ 0,5 dB RL kuni 5dB

Drop-off test (drop-off kõrgus 4m,üks kord suunas, kokku 3 korda)

IL ≤ 0.3

  • Mudeli Number: KS UPC Kiire Pistik
  • Rakendus:
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Pistiku Tüüp: SC/UPC
  • Sertifitseerimine: PUUDUB
  • Kirje Pikkus: 1m
  • Brändi Nimi: Joinwit
  • Kiu Tüüp: Ühemoodilisi
  • Suurus: 10*10*10
  • Ühilduva: TP-link